Kody promocyjne

W serwisie OUHMANIA możesz płacić mniej za zamówienia korzystając z kodów promocyjnych. Poniżej opiszemy jak z tych kodów skorzystać i jak je zdobyć.

Jak wykorzystać kod rabatowy

Kod rabatowy wpisujemy w edytorze w kroku piątym.

Wpisywanie kodu rabatowego

Jeśli chcemy się dowiedzieć czy dany kod rabatowy jest prawidłowy wystarczy kliknąć przycisk [Sprawdź].

Zły kod rabatowy

System sprawdzi nasz kod i poinformuje czy rabat przysługuje oraz jaka będzie nowa cena produktu po rabacie.

Jak uzyskać kod promocyjny

Przy różnych okazjach rozdajemy kody promocyjne naszym stałym klientom. Kody te publikowane są na naszej stronie na facebooku lub w naszym newsletterze.

Pytania i odpowiedzi

  • Wpisałem kod a na liście zamówień cały czas widzę normalną cenę – Cena ze zniżką jest wyświetlana dopiero po zatwierdzeniu zamówienia. Wcześniej, nawet jeśli jest wpisany poprawny kod wyświetlana jest normalna cena. Dzieje się tak ponieważ często wielkość zniżki jest warunkowa (jest dostępna tylko dla pierwszego zamówienia, jest zależna od liczby zamówień lub daty) i dopóki zamówienie nie zostanie zatwierdzone trudno jest określić jaki będzie rabat.
  • System mówi, że wpisany przeze mnie kod jest przeznaczony dla innego użytkownika – Większość kodów jest generowana dla jednego wskazanego użytkownika. Tylko właściciel kodu może z niego skorzystać. Spytaj się właściciela kodu co zrobił aby otrzymać dany kod.
  • System mówi, że kod stracił ważność – Wszystkie kody mają określony czas ważności. Zwykle jest on bardzo długi tak aby można było z niego skorzystać jednak z czasem mija i kod traci ważność. Zajrzyj na naszą stronę na facebooku lub zaprenumeruj newsletter aby dowiedzieć się jakie są aktualne promocje.
  • Czy zniżka z kodu promocyjnego obejmuje także koszty wysyłki – Niestety nie. Zniżki dotyczą tylko samej ceny zamawianego produktu. Koszt wysyłki pozostaje bez zmian. Możesz go poznać w naszym cenniku. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy kod promocyjne dotyczy specjalnie mniejszej ceny wysyłki i jest to opisane w regulaminie promocji.
  • Czy jeśli wybiorę jedną z opcji dodatkowych to będzie ona także objęta zniżką – Tak jak poprzednio. Zniżka dotyczy tylko ceny podstawowej produktu i nie obejmuje ew. wybranych opcji dodatkowych. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy kod promocyjny dotyczy zniżki właśnie na koszty dodatkowe i jest to wskazane w regulaminie promocji.

Back to Top