Realizacja i wysyłka

Zasady obowiązujące od dnia 08.01.2023r

Czas realizacji

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy, licząc tylko dni robocze.

  • Kalendarze drukowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Po dwóch dniach kalendarze są gotowe do wysyłki.
  • Zdjęcia drukowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Po dwóch dniach kalendarze są gotowe do wysyłki.
  • Fotoksiążki drukowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu i wpłynięcia zapłaty na nasz rachunek. Po wpłynięciu pieniędzy lub otrzymaniu informacji o płatności przy odbiorze – rozpoczynamy produkcję. Po dwóch dniach kalendarze są gotowe do wysyłki.

Termin dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafia do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na wydrukowanie, wykończenie i przygotowanie do wysłania oraz czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.

Przesyłki na terenie kraju są dostarczane przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z drukarni.

Koszt dostawy zostanie doliczony do cen zamówień w Twoim koszyku. Obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia. Jest on zawsze podany w zamówieniu, które można zobaczyć na ekranie po wypełnieniu formularza danych zamawiającego, sposobu dostawy oraz formy płatności.

Klient otrzymuje mail w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

Sposób, cena i przewidywany czas dostawy

Przesyłka kurierska pobraniowa 1-2 dni robocze 20 zł
Przesyłka kurierska 1-2 dni robocze 12,99 zł
Paczkomat 1-2 dni robocze 9,99 zł

Back to Top