Nadchodzi Świętego Walentego, podaruj swojej połówce coś wyjątkowego!

14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, sklepowe półki będą uginać się pod ciężarem miłosnych podarków, którymi wzajemnie będą się obdarowywać zakochani na całym świecie.

Fotokalendarze na Walentynki w Ouhmania.pl

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla swojej połówki, a chcielibyście, aby było to coś więcej niż oklepany już bukiet czerwonych róż, czy pudełko czekoladek, to podarujcie coś, co przez cały rok będzie przypominało jej o swojej miłości. Kalendarz na taką okazję to idealne rozwiązanie. Radość z takiego prezentu będzie na pewno większa, niż z kwiatów, które po tygodniu zwiędną i będzie je trzeba wyrzucić.

Przeczytaj więcej o naszych fotokalendarzach

a jeśli już wszystko wiesz

Rozpocznij edycję fotokalendarza

Zwyczaj obchodzenia Walentynek pojawił się już w średniowiecznej Europie. Choć początkowo były wyłącznie świętem kościelnym, to z czasem zyskały one swój świecki charakter. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, skąd się wziął pomysł obchodzenia walentynek. Najpopularniejsza teza głosi, że Walentynki obchodzone są na cześć Św. Walentego, kapłana z okresu panowania Imperium Rzymskiego. Miał on udzielać nielegalnych ślubów żołnierzom i prześladowanym wtedy chrześcijanom. Stąd ta romantyczna otoczka wokół całego święta.

Walentynki to nie tylko wielka miłość, ale również wielkie pieniądze. Na całym świecie, co roku z tej właśnie okazji, sprzedawanych jest blisko 100 milionów kartek walentynkowych! Dochodzą do tego jeszcze kwiaty, czekoladki, romantyczne kolacje itp. W samej Polsce, biznes walentynkowy wart jest ponad miliard złotych.

Fotokalendarze na Walentynki od Ouhmania.pl

My jednak proponujemy prezent oryginalny, który będzie przypominał o waszej miłości przez cały rok. W każdym z 12 miesięcy można umieścić własne zdjęcia. Można też zaznaczyć ważne dla was daty. Wszystko o naszych fotokalendarzach można przeczytać tutaj. Jeśli jesteś już zdecydowany kliknij guzik poniżej i rozpocznij edycję kalendarza.

Rozpocznij edycję fotokalendarza

Fotokalendarz 35% taniej?

Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera otrzymasz kod promocyjny upoważniający do 35% zniżki na fotokalendarz. Dzięki temu kodowi zapłacisz tylko 19,50zł.

 

Zapraszamy.