Mikołajki 2016

Dziś Mikołaj ma swoje święto!

Już 6 grudnia możemy poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. A wszystko za sprawą doskonale nam znanego jegomościa z bujną białą brodą, który to upodobał sobie nocne podróże na saniach ciągniętych przez renifery.

Pierwotnie Mikołajki były bardziej znane jako Dzień Świętego Mikołaja, natomiast sam Mikołaj, jako św. Biskup Mikołaj z Miry, albo jak kto woli Mikołaj Cudotwórca. Ten ciekawy przydomek, zawdzięczał on swoim licznym bohaterskim wyczynom, kiedy to m.in. ratował tonących żeglarzy, wyzwalał żołnierzy z niewoli, czy też wybawiał damy z opresji. Dziś bardziej znamy Mikołaja jako grubszego starszego Pana z brodą, w czerwonym kubraku, który ochoczo rozdaje prezenty. Nie każdy może sobie zdawać sprawę z tego, że za obecny wizerunek Świętego, odpowiedzialny jest producent napoju Coca-Cola, który to przebierał swoich Mikołajów w czerwone kubraki i czapki białymi pomponami.

Z Mikołajek rzecz jasna, największą frajdę czerpią najmłodsi, którzy tego dnia wynajdują w butach, skarpetach, czy też pod poduszkami drobne prezenty i podarki. Jest to też dobra okazja do tego, abyśmy również i my, dorośli mogli sprawić sobie drobny prezent od Mikołaja. Np. idealnie nadający się do tego kalendarz na każdą okazję.

FOTOKALENDARZE 43% TANIEJ
17zł za sztukę

Aby skorzystać z promocji należy wykorzystać kod: ALOLOFIKOBIS
Promocja jest ważna do soboty 24 grudnia 2016 roku.
W ramach promocji można zamówić dowolnie dużo kalendarzy.
Jak korzystać z kodów promocyjnych opisane jest tutaj.

Przeczytaj więcej o naszych fotokalendarzach

PROMOCJA TRWA DO 24 GRUDNIA

A jeśli już wszystko wiesz i chcesz zamówić fotokalendarz teraz.

Rozpocznij edycję fotokalendarza

Fotokalendarze taniej?

Bardzo często organizujemy promocje na nasze produkty. Jeśli chcesz być poinformowany(a) o nich jako pierwszy(a). Zapisz się do naszego newslettera.

 

Zapraszamy.