Fotokalendarze ze zdjęciami z Instagrama

Miło nam zakomunikować, że dodaliśmy w Ouhmanii integrację z serwisem Instagram. Teraz możecie wgrywać do przygotowanego kalendarza swoje zdjęcia Instagramowe bezpośrednio w edytorze.

Instagram jest niezwykle popularnym serwisem pozwalającym na dzielenie się z innymi swoimi najlepszymi zdjęciami. Tylko w Polsce ma on ponad 2 miliony użytkowników. W Instagramie pokazujemy najlepsze swoje zdjęcia, wybrane z wielu i dopieszczone najlepiej jak pozwalają nasze umiejętności. Niestety zdjęcia Instagramowe “żyją” tylko w naszym telefonie i nie jest łatwo je stamtąd wyciągnąć natomiast spotkania z przyjaciółmi lub rodziną, na których wszyscy siedzą i patrzą w telefony też zaczynają nie być modne.

Dlatego też w Ouhmanii udostępniliśmy możliwość wgrywania swoich zdjęć instagramowych bezpośrednio do naszego edytora. W kroku 1 obok guzika pozwalającego wgrywać zdjęcia z komputera pojawił się drugi guzik, pozwalający na wgrywanie zdjęć z serwisu Instagram.

Dodawanie zdjęć z Instagrama bezpośrednio w edytorze w Ouhmania.pl

Po jego kliknięciu przeniesiesz się na chwilę do serwisu Instagram na stronę logowania gdzie będziesz poproszony o zgodę na dostęp do zdjęć przez serwis Ouhmania. Po udzieleniu takiej zgody wrócisz do naszego edytora. Wyświetli się lista Twoich instagramowych zdjęć. Zaznacz te, które chcesz wykorzystać w kalendarzu a następnie wybierz guzik [Kliknij aby wczytać zdjęcia]. Po jego klienknięciu wybrane zdjęcia (fioletowa obwódka) pojawią się w edytorze i będzie można je wykorzystać w zamawianym kalendarzu.

Dodawanie zdjęć z instagrama w edytroze Ouhmania.pl

Jakość zdjęć Instagramowych na wydruku

Fotokalendarz ze zdjęciami z instagrama w Ouhmania.plWiele osób z pewnością martwi się, jakiej jakości będą zdjęcia instragramowe. Jest to słuszne zmartwienie. W końcu Instagram to usługa dostępna w telefonach. Zdjęcia są małej rozdzielczości 640 na 640 pikseli. Przy takiej rozdzielczości zalecana wielkość wydruku to 6 na 6cm. Dlatego też proponujemy aby układać wiele takich zdjęć na jednej stronie kalendarza. Nie ma jednak potrzeby wpadać w panikę. Po pierwsze w instagramie są najlepsze, wyselekcjonowane zdjęcia z dodanymi filtrami itd. Z naszego doświadczenia są one dużo lepszej jakości niż średni poziom zdjęć posiadanych w naszych komputerach. Druga sprawa jest taka, że kalendarz zwykle wisi na ścianie i ogląda się go z większej odległości. Dlatego jeśli wydrukujemy nasze instagramowe zdjęcie w rozmiarze 15 na 15cm a nawet 30 na 30cm to zazwyczaj wciąż będzie ono dobrze wyglądać (a na pewno jeśli będziemy na nie patrzeć z odległości metra).

Przeczytaj więcej o naszych fotokalendarzach

A jeśli już wszystko wiesz i chcesz wykorzystać w kalendarzu swoje instagramowe zdjęcia.

Rozpocznij edycję fotokalendarza

Fotokalendarz 35% taniej?

Jeśli chcesz zamówić kalendarz ze zdjęciami swojego kotka to polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Po zapisaniu otrzymasz kod promocyjny upoważniający do 35% zniżki na fotokalendarz. Dzięki temu kodowi zapłacisz tylko 19,50zł.

 

Zapraszamy.