Fotokalendarze na Dzień Kobiet? Tak ale tylko z Ouhmania.pl

8 marca zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że jak co roku nasze żony, teściowe, kochanki, dziewczyny, matki, koleżanki, znajome i nieznajome, będą z każdej strony obsypywane prezentami przez swoich mężczyzn i adoratorów.

Tradycja obchodów Dnia Kobiet sięga początków XX. wieku, kiedy to sufrażystki, dzielnie i prężnie walczyły o równouprawnienie kobiet. Aby uczcić ich pamięć, w 1910 roku, datę 8 marca obwołano Międzynarodowym Dniem Kobiet. Z tej właśnie okazji, Paniom z całego świata, wręczane są wtedy podarunki najróżniejszego kalibru. Od kwiatów, przez biżuterię, na egzotycznych podróżach kończąc.

W Polsce, Dzień Kobiet zaczęto na poważnie obchodzić w czasach PRL-u. Wówczas, organizowano oficjalne obchody tego święta, zarówno w zakładach pracy, jak i szkołach. Nieodzownym elementem świętowania było wręczenie Paniom goździków, kawy, czasem czegoś mocniejszego, a nawet… rajstop. Dziś Dzień Kobiet stracił nieco na swojej wzniosłości, lecz nadal jest to święto hucznie obchodzone przez wszystkich.

A wy Panowie, przygotowaliście się już na 8 marca? Uzbroiliście się w bukiety kwiatów i pudełka z czekoladkami? Jeśli jeszcze nie, to możemy doradzić zaopatrzenie się w broń o znacznie większym kalibrze – kalendarz zrobiony specjalnie na tę okazję.

Przeczytaj więcej o naszych fotokalendarzach

A jeśli już wszystko wiesz i chcesz wykorzystać w kalendarzu swoje instagramowe zdjęcia.

Rozpocznij edycję fotokalendarza

Fotokalendarz 35% taniej?

Jeśli chcesz zamówić kalendarz ze zdjęciami to polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Po zapisaniu otrzymasz kod promocyjny upoważniający do 35% zniżki na fotokalendarz. Dzięki temu kodowi zapłacisz tylko 19,50zł.

 

Zapraszamy.