Szykujcie fotokalendarze, kwiaty i laurki. Dzień Matki już tuż tuż…

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najbardziej globalnych świąt na świecie, choć 26 maja obchodzone jest tylko w Polsce. Mowa jest oczywiście o dniu Matki, podczas którego nasze rodzicielki mogą liczyć na szczególne względy.

Tego dnia, nasze mamy poza bezwarunkową miłością, zalane zostaną życzeniami, kwiatami i najróżniejszymi prezentami. Historia obchodów tego święta sięga już czasów starożytnych, kiedy to czczono matki symbolizujące płodność i urodzaj. Zwyczaj w formie zbliżonej do obecnej, powrócił w XVII wieku w Wielkiej Brytanii, gdzie w czwartą niedzielę Wielkiego Postu obchodzono tzw. niedzielę u matki. Jeśli chodzi o nasz kraj, to po raz pierwszy polskie mamy mogły poczuć magię tego święta 26 maja 1914 roku, w Krakowie. Ponadto, Polki mogą mówić o sporym szczęściu, ponieważ w wielu krajach dzień matki jest obchodzony razem z dniem Kobiet. Tak więc dodatkowego prezentu naszym paniom pozazdrościć mogą m.in.: Rosjanki, Chinki, Serbki, Bułgarki, czy Białorusinki.

Tradycja wręczania w tym dniu kwiatów, laurek oraz drobnych upominków przetrwała przez dziesiątki lat. Może jednak czas trochę odejść od tradycji wręczania laurek i w tym roku postawić na coś większego? Fotokalendarz zaprojektowany specjalnie na tę okazję wydaje się wręcz idealnym rozwiązaniem.

Przeczytaj więcej o naszych fotokalendarzach

A jeśli już wszystko wiesz i chcesz zamówić prezent dla swojej mamy.

Rozpocznij edycję fotokalendarza

Dla mamy 50% taniej

Dla naszych kochanych Mam mamy specjalną niespodziankę. Kalendarz można zamówić za pół ceny. Aby do zrobić należy:

  • Zamów fotokalendarz na naszej stronie.
  • W edytorze w kroku 5 w polu “kod rabatowy” wpisz: UJEPOZILURIC
  • Jeśli zamówienie złożysz do wtorku 26 maja 2015 zapłacisz 50% taniej (15zł zamiast 30zł).
  • Kod można wykorzystać wiele razy i zamówić więcej niż jeden kalendarz.
  • Jak skorzystać z kodów promocyjnych dowiesz się tutaj.

 

Fotokalendarze taniej?

Jeśli chcesz zamówić fotokalendarze z własnymi zdjęciami w najlepszych cenach to polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Po zapisaniu się będziesz otrzymywał informacje o najlepszych zniżkach.

 

Zapraszamy.