Nowy Rok 2016 – Czas wymienić kalendarz!

Wszyscy ci, którzy jak najprędzej chcieli pożegnać się ze starym rokiem, odetchnęli z ulgą. Dziś powitaliśmy nowy rok 2016.

Najszybciej nowy rok przywitali mieszkańcy wyspy Samoa na Oceanii, bo już o 11 rano czasu polskiego. Natomiast najdłużej na wymianę kalendarzy czekali Hawajczycy, również do 11 rano, lecz już dnia następnego. W zależności od kraju, sylwestrowe tradycje sporo się od siebie różnią. Przykładowo Duńczycy, w momencie gdy zegar wybije dwunastą, zeskakują z krzeseł. Z kolei Hiszpanie, wraz z nadejściem Nowego Roku zjadają po 12 winogron, jedno przy każdym uderzeniu zegara. Niezależnie od kraju, każdy sylwester na świecie ma wspólną cechę – fajerwerki. Co roku, na całym świecie, tym oto sposobem „z dymem” puszcza się dziesiątki miliardów dolarów.

Choć wiele osób nie wyobraża sobie sylwestrowej nocy bez fajerwerków, to jest coś bez czego w nowy rok wejść się nie da. Oczywiście mowa tutaj o nowym kalendarzu. Bo jakżeby inaczej mielibyśmy śledzić rok 2016? Dlatego najlepsze co możemy teraz zrobić to zaprosić do skorzystania z naszej oferty kalendarzy i życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2016 roku!

Przeczytaj więcej o naszych fotokalendarzach

A jeśli już wszystko wiesz i chcesz zamówić prezent dla swojej mamy.

Rozpocznij edycję fotokalendarza

Na Nowy 2016 Rok 50% taniej

Fotokalendarz można teraz zamówić za pół ceny. Aby do zrobić należy:

  • Zamów fotokalendarz na naszej stronie.
  • W edytorze w kroku 5 w polu “kod rabatowy” wpisz: INAWADEFEPIC
  • Jeśli zamówienie złożysz do środy 6 stycznia 2016 zapłacisz 50% taniej (15zł zamiast 30zł).
  • Kod można wykorzystać wiele razy i zamówić więcej niż jeden kalendarz.
  • Jak skorzystać z kodów promocyjnych dowiesz się tutaj.

 

Fotokalendarze taniej?

Jeśli chcesz zamówić fotokalendarze z własnymi zdjęciami w najlepszych cenach to polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Po zapisaniu się będziesz otrzymywał informacje o najlepszych zniżkach.

 

Zapraszamy.